http://xblgamerhub.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1580150569.3822729587554931640625 Jei kyla noras pabėgti nuo rūpesčių, darbų ar įkyrių skambučių, nuo miesto triukšmo, palepinti kūną ar įkvėpti gryno oro – kaimo turizmo sodyba “Prie Žiedelio” kaip tik Jums.

Buy Adipex With Paypal Žiedelis tai mūsų ežeras ant kurio kranto įsikūrusi sodyba. Čia galite rengti seminarus, sporto renginius, klasiokų ar kolegų susitikimus ar tiesiog maloniai ir turiningai praleisti laiką su draugais ar šeima.

Phentermine Mp273 Buy Sodyboje Jūsų laukia jaukūs kambariai su visais patogumais, didelė erdvi salė (50 vietų), pirtis bei kubilas.

Cash On Deliver Phentermine Overnight 2013 m. sodyba sertifikuota kaip palanki poilsiui su vaikais, nes joje gausu įvairiausių pramogų nuo vaikų žaidimo aikštelės iki lauko teniso aikštyno.

2014m. sodyba sertifikuota tautinio paveldo produkto sertifikatu, tad jei norisi prisiliesti prie žemaičių dvasios, paskanauti vietinių patiekalų bei gėrimų, pasiklausyti folklorinio ansamblio “Platelee” atliekamų dainų – atvykite pas mus.

http://fibroid.network/?as=Where-Can-I-Buy-Adipex-Phentermine&490=8f PRIE ŽIEDELIO – VIETA, KUR NORISI SUGRĮŽTI.

Opening Hours

Monday

Dirba 24 val.

Tuesday
Thursday
Friday

Dirba 24 val.

Saturday
Susisiekite su savininku

Leave a Review

Tik registruoti vartotojai gali palikti atsiliepimą